Вхідні

Двері вхідні

Це один з найголовніших і невід'ємних елементів Вашого будинку

Адже вони відповідають за вашу безпеку від зловмисників, за витік тепла і сторонні звуки.

Основні переваги вхідних дверей від Арт Ніка:

  • Високий рівень захисту від злому
  • теплоізоляція
  • звукоізоляція
  • Ціна заводу-виробника
  • Гарантія до 5-ти років зовнішнього покриття і дверей в цілому
  • Пост гарантійне обслуговування

Пропонуємо вхідні двері 4х видів:

Металопластикові, т е вхідні двері виготовлені з ПВХ (Німеччина або Україна), які відповідають стандартам екологічної та протипожежної безпеки.

Спеціальні потужні металеві підсилювачі з інтегрованими кутовими з'єднувачами забезпечують нашим дверям високу стабільність конструкцій. Геометрія систем забезпечує застосування найширшого спектру дверних заповнень - і істотно розширює діапазон дизайнерських рішень.

Пороги з термічним поділом гарантують чудову теплоізоляцію. Розширювачі порогів забезпечують високі статичні та енергозберігаючі показники готових дверних конструкцій. Подвійні ущільнення ефективно перешкоджають продування і допомагають зберегти тепло Вашого будинку.

Додатково комплектуємо: механічними або автоматичними магнітними замками, системою «Розумний будинок», вітражами, інкрустацією, різьбленими вставками.

З євро бруса - дерев'яні євро двері з сучасного міцного і довго службовця природного матеріалу різних порід дерев, склеєної їх 3-х і 4-х куль масиву деревини по різному напрямку волокон, що в кінцевому підсумку робить дерев'яні вироби стійкими до крутіння, викривлення, вигину , розтріскування. Всі заготовки для євро бруса сушать при вологості до 10% (± 2), видаляють всі пороки деревини і просочують спеціальним захисним складом, не токсичним і допустимо до застосування в дитячих і лікарняних установах. Таке покриття євро бруса дозволяє конструкції «дихати».

Теплопровідність виробів з євро бруса наближається до показників теплоізоляції скловати і мінеральної вати.

Є можливість виготовлення комбінованого бруса, коли, наприклад, сосна ставиться на вулицю, а дуб або червоне дерево всередину приміщення.

Пропонуємо безліч варіантів декору під будь-який стиль, від модерну до Hi-tech. Також можемо укомплектувати двері з зовнішньої сторони алюмінієвою накладкою, що зробить її «вічної». Додатково комплектуємо: механічними або автоматичними магнітними замками, системою «Розумний будинок», вітражами, інкрустацією, різьбленими вставками.

Вхідні двері з алюмінію - самий практичний, надійний варіант як для приватного будинку, так і для «прохідних» будівель: магазинів, аптек, офісів, виробництв і т.п. Саме вхідні двері з алюмінію мають найтриваліший термін експлуатації.

Ці двері можуть бути "холодними" (без термомоста) і "теплими" (з термомостом). Термомост - це профіль з поліуретану або поліаміду. Він вставляється між двома алюмінієвими профілями, які становлять єдину систему. "Холодні" конструкції застосовують там, де збереження тепла не потрібно, а "Теплі" конструкції, навпаки, встановлюють там, де збереження тепла необхідно.

Використання декоративного скла, фарбування профілю в будь-який колір по RAL дозволяє декорувати алюмінієві вхідні двері як під зовнішній вигляд будівлі, так і під внутрішній інтер'єр.

Якісний алюмінієвий профіль зберігає геометрію конструкції і витримує будь-який потік відвідувачів (понад 1 000 000 циклів відкривання / закривання).

Дерево-алюміній

Оптимальне поєднання дизайну, якості, ціни і комфорту.

У народі конструкції виготовлені зі сполученням алюмінію і дерев'яного євро брусу називають вічними. Адже алюмінієвий зовнішній обклад повністю захищає дерев'яні двері не тільки від атмосферного впливу, а й від вандалізму. Дерево завжди було, є і буде універсальним матеріалом, який комбінує в собі найвищі термоізоляційні, вологообмінні, антистатичні та декоративні властивості.

Такі гібридні двері можна декорувати склопакетами, фільонкою, фарбуванням зовнішньої сторони в будь-який колір RAL або під текстуру дерева, декором внутрішньої сторони шпоном з елітних порід і ще безліч різних варіантів.

Комплектуються двері автоматичним порогом Planet X3, з яким Ви забудете про продування.

Завантажити ще
Вгору