Ворота

Рольставні, захисні ролети, гаражні ролетні системи

Це різновид захисних жалюзі, виконана у вигляді рулону, двох напрямних і йдущих по ним пластин.

Рольставні встановлюються в віконні, дверні та гаражні отвори.

В даний час важко знайти гідну альтернативу рольставням, так як ці конструкції поєднують в собі масу функцій:

  • Захист від злому і сторонніх очей. В опущеному стані ролети виконують захисну функцію, забезпечуючи збереження майна і цілісність вікон і дверей, а також не дозволяють сторонньому погляду порушити атмосферу домашнього затишку.
  • Захист від погодних умов. У будь-який час року рольставні сприяють підтримці оптимального мікроклімату в приміщенні, а також дозволяють контролювати рівень надходження сонячного світла.
  • Захист від шуму і пилу. Ролетні системи, завдяки використанню профілів зі звукоізоляційним пінним наповнювачем, значно знижують рівень сторонніх шумів в приміщенні і виступають в якості своєрідного фільтра, запобігаючи проникнення через вікна піску і пилу.
  • Енергозбереження. Як наслідок збереження в приміщеннях тепла взимку і прохолоди влітку, ролокасети дозволяють значно заощадити енергоресурси за рахунок раціонального використання кондиціонерів і обігрівачів.
  • Комфорт і зручність. Сучасні рішення в області ролетних систем дозволяють застосовувати елементи автоматичного управління, що робить використання рольставней ще більш зручним.
  • Безпека. Використання ролетних систем абсолютно безпечно для життя і здоров'я людини. Навіть в екстрених ситуаціях рольставні швидко відкриваються зсередини, надаючи можливість безперешкодної евакуації людей і матеріальних цінностей.
  • Естетика. Різноманітність колірних рішень робить рольставні важливим декоративним елементом фасаду, а різні варіанти виконання захисного короба дозволяють зробити їх «невидимими», повністю зберігаючи унікальний архітектурний дизайн.
Вгору