Розсувні

FS-Portal - терасні двері

Наймобільніша система відкривання панорамних пройомів. За своїм принципом дії дуже нагадує двері-гармошку. Тому і отримала в народі друге своє назва "Гармошка".

Розсувна система "двері-гармошка"

Великі панорамні дверні отвори створюють відчуття простору. Розсувна система «гармошка» з розсувних дверей об'єднує в собі конструкційну різноманітність з найвищим рівнем функціональності, створюючи широкі простори в приміщеннях.

Двері і вікна в FS-порталі містять від трьох до семи стулок вагою до 80 кг і максимальною шириною всієї конструкції до 6500 мм. Ширина стулки в цьому порталі досягає 900 мм, з висотою 2400 мм. При цьому, стулками розсувних дверей або вікон керувати легко і вільно шляхом простого переміщення в сторону.

Ще однією перевагою цієї системи є можливість установки конструкції з алюмінієвим порогом. При його використанні, виходить конструкція з мінімальним перепадом висот підлоги між, наприклад внутрішнім приміщенням будинку і зовнішнім, до прикладу, відкритою терасою. Алюмінієвий поріг даної конструкції має термоміст (терморозрив), що забезпечує відмінну теплоізоляцію всієї конструкції.

Варіанти схем відкривання розсувних систем FS-Portal

FS-Portal з модрини

Вгору