Вікна

Зимові сади, алюмінієві вікна, вітрини

Перевагою алюмінієвих вікон і дверей є їх висока солярні (світлопропускання), а відсутність складної фурнітури робить їх дуже надійними.

Розсувні алюмінієві двері вкрай доречно встановлювати в прорізах з високим потоком відвідувачів, в невеликих магазинах, офісних центрах, адміністративних будівлях які приймають частих клієнтів і гостей. Алюмінієві вікна та двері мають неперевершеною надійністю і теплопровідністю. Хоч алюмінієвий профіль і дорожче профілю з ПВХ, затребуваність алюмінієвих вікон і алюмінієвих дверей істотно зросла завдяки довгостроковості служби і можливості робити більш масштабні конструкції, ніж з ПВХ.

Алюмінієві конструкції підрозділяють на віконно-дверні та фасадно-купольні. зовнішні вікна, балкони та інше.

Фасадно- купольні конструкції підрозділяють на класичні (опорно-ригеля або стійко-ригеля), зі структурним склінням і з напівструктурним склінням. Фасадні системи використовують при зведенні фасадних навісних стін, куполів, світлопрозорих дахів, зимових садів etc.

Офісні перегородки - це система алюмінієвих профілів для офісних перегородок. Вона складається з найпростіших компонентів і призначена для організації робочого простору і формування різних функціональних приміщень: кабінетів, офісів, холів, коридорів, робочих і торгових місць і т.д.

Що таке "термоміст"?

"Холодні" і "теплі" алюмінієві системи

Термоміст -  це профіль з поліуретану або поліаміду. Він вставляється між двома алюмінієвими профілями, які складають "теплу" алюмінієву систему (наприклад, віконну).

«Холодні» конструкції застосовують там, де збереження тепла не потрібно. Це - внутрішні вікна, двері, перегородки, вітражі. «Теплі» конструкції, навпаки, встановлюють там, де збереження тепла необхідно. Це - вхідні двері, зовнішні вікна, балкони та інше.

СОРТУВАТИ ЗА: НАПРЯМОК:
Завантажити ще
Вгору