ART NIKA

Трендом в сучасному будівництві сьогодні є максимум скла та панорамного обзору. Спеціалісти компанії ART NIKA з 2012 року займаються вивченням сучасних технологій та втіленням в життя різноманітних архитектурно-дизайнерських рішень в своїх панорамних системах. Також ART NIKA співпрацює з провідними заводами України, Європи та Азії.

Нашими клієнтами стали люди не тільки з міста Чернівці, а й зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Одеси, Донецька (2012р), Миколаєва та багатьох інших міст України і навіть Європи.

Досвід співробітників компанії ART NIKA був напрацьований протягом більше десяти років роботи зі скляними конструкціями по всій Україні. Це тисячі квадратних метрів виготовлених і змонтованих конструкцій, сотні задоволених клієнтів і набутий високий рівень знань наших кваліфікованих співробітників, які можуть проконсультувати Вас у виборі найбільш оптимальної моделі замовлення.

Основний орієнтир компанії

Освіта

Постійне вивчення нових енергоефективних технологій, що використовуються у створенні затишку і комфорту в будівництві і модернізації будівель.

Аналіз

Пошук виробників, які впроваджують ці технології у виробництво з найбільш високими якісними і економічними показниками.

Пропозиція

Підписання угод про співпрацю з виробниками на ексклюзивних взаємовигідних умовах, щоб надати своїм клієнтам найбільш вигідну пропозицію.

Якість

Постійний контроль якості виробів! Адже в умовах кризи дуже багато можуть «зекономити» на сировині або процесі виробництва.

Наші переваги

Ми замовляємо наші товари безпосередньо у виробників без посередників, тому гарантуємо чесну ціну заводу!

Компанія Арт Ніка не є «брендовим представником» жодного заводу чи фабрики. Тому можемо гарантувати об'єктивність в оцінці якості пропонованих нами товарів.

Вгору