Розсувні

HS-Portal

Підйомно-зсувні (або розсувні) системи HS-Portal - це величезні панорамні склянні пройоми, комфорт в користуванні, багато світла і свіже повітря.

Неможливо переоцінити переваги підйомно-зсувних систем. Це принципово нові та досконалі розсувні конструкції дозволяють створювати герметичні розсувні двері дуже великого розміру.

Система HS-Portal застосовується для скління зимових садів, терас, басейнів і багатьох інших приміщень. Така система може замінити одну зі стін спальні або вітальні, зробивши її більш світлою і просторою.

Завдяки особливій системі навішування, конструкція може витримувати великі навантаження по вазі на фурнітуру. Відкривання розсувних дверей відбувається при підведенні стулки. Переваги такої системи в тому, що вона дає можливість зробити практично розсувні «стіни» при цьому зберігаючи відмінну герметичність і теплоізоляцію.

Принцип роботи грунтується на зсуві однієї стулки за іншу при розкритті, тому, розорювання отвору на всю ширину при використанні такої системи неможливо.

Вага легко керованої стулки до 400 кг, її ширина 780-3000 мм, а висота 1200-2600 мм. Максимальна ширина конструкції може досягати 12000 мм при відсутності глухих стулок. Дверний поріг відповідає вимогам щодо безперешкодного пересування інвалідів, при цьому перевищує стандарти з енергозбереження, він монтується в підлогу, тому дана система ідеальна для установки в якості виходу на терасу або веранду.

Вгору