Ворота

Гаражні секційні ворота

Це різновид воріт, конструкція яких представляє собою з'єднані петлями секції з теплоізоляційним наповнювачем.

Що таке "секційні гаражні ворота?"

Секції пересуваються по напрямних шин, прикріпленим до країв отвору і заведеним під стелю приміщення. При відкриванні воріт, секції одна за одною йдуть під перекриття будови, розміщуючись в просторі під стелею.

Секційні ворота встановлюються в приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових і сільськогосподарських об'єктах, складах, автомийках і автосервісах. Секційні ворота, як і інші види воріт, призначені для перекриття отвору.

Секційні ворота мають ряд переваг перед іншими видами:

  • піднімаються вертикально вгору, дозволяючи економити простір всередині гаража та перед ним;
  • забезпечують чудовий захист приміщення від впливу навколишнього середовища і шуму;
  • безпечні в експлуатації;
  • ворота можна встановити практично в будь-який отвір;
  • мають привабливий зовнішній вигляд.

Секційні ворота можуть відкриватися і закриватися вручну, так як їх вага скомпенсований індивідуально підібраними пружинами. Крім того, секційні ворота можна автоматизувати. В даному випадку відкриває і закриває ворота електропривод. Можливості управління автоматизованими воротами різноманітні: від натискання на кнопку пульта дистанційного або стаціонарного управління до використання мобільного телефону.

Залежно від розмірів, умов їх експлуатації і необхідної інтенсивності роботи секційні ворота діляться на три типи: гаражні, промислові, панорамні.

Гаражні секційні ворота підходять для гаража практично з будь-яким отвором, що робить їх ідеальними для нового будівництва або заміни старих орних воріт. Для монтажу воріт потрібні невеликі бічна і верхня перемички. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду гаражні ворота прекрасно доповнять архітектурне рішення котеджу.

Промислові секційні ворота — це міцна і безпечна конструкція, що забезпечує перекриття отвору виробничих приміщень на шляхах інтенсивного руху транспортних засобів.

Промислові ворота застосовні до всіх видів будівельних конструкцій, тому вони активно використовуються на об'єктах промислового будівництва, в будівельних спорудах громадського призначення та сільському господарстві.

Промислові ворота — це ідеальне рішення для пожежних частин, автомийок, СТО і автосалонів, виробничих і сільськогосподарських приміщень, а також складів.

Численні варіанти конструкції промислових воріт дозволяють провести монтаж в приміщеннях з будь-якими особливостями отвору. Промислові ворота на відміну від гаражних воріт, призначені для більш інтенсивного використання та можуть проводитися шириною до 7-8 м.

Панорамні ворота — різновид промислових воріт. Полотно таких воріт збирається з панорамних панелей. Панорамні ворота забезпечують огляд всередині приміщення, його природне освітлення і є ідеальним рішенням для автосалонів, станцій технічного обслуговування, пожежних частин та інших промислових об'єктів.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ

AN MOTORS (КИТАЙ-ALUTECH)

Гарантія 2 роки. Оптимальне співвідношення "ціна-якість", перевірена часом і більшістю наших клієнтів автоматика. Виробляється на замовлення групи компаній "Алютех", які контролюють весь виробничий процес і проводять суворі випробування перед виходом продукції на ринок. Хіт продажу!

MARANTEC (НІМЕЧЧИНА)

Гарантія 3 роки. Запатентовані технології: електронний контроль захисту від злому воріт, низьке споживання електроенергії в режимі очікування (система Blueline) і система настройки приводу Easy Operating System (EOS) - перша в світі, єдина структура програмування для всіх електроприводів Marante

COMUNELLO (ІТАЛІЯ)

Гарантія 3 роки. Робочий ресурс приводів Comunello становить 50 000 циклів, шлагбаумів - 1 млн. Циклів. Застосування арктичної мастила дозволяє автоматиці Comunello функціонувати при температурі до -35 ℃.

ERREKA SPAIN (ІСПАНІЯ)

Гарантія 3 роки. Оптимальне рішення як в технічному рішенні так і в зовнішньому вигляді. Європейська якість за досить доступною ціною для українського ринку. Ексклюзивні дизайнерські рішення комплектуючих. Короткі терміни поставок.
СОРТУВАТИ ЗА: НАПРЯМОК:
Завантажити ще
Вгору