Ворота

Розпашні та відкотні

Висока якість, безкоштовний замір, гарантійне обслуговування.

Розпашні ворота

Діляться на одностулкові і двостулкові. Ці ворота використовуються в основному для об'єктів, де немає достатнього місця для відкатних воріт.

Найчастіше використовуються двостулкові розсувні ворота. Як і з відкотами воротами, є можливість дистанційного керування воротами, а також підключення орних і гаражних воріт до одного пульта управленія.Створкі орних воріт фіксуються за допомогою надійних і якісних трисекційних накладних петель, які виключають провисання стулок в процесі використання готового виробу. Орні ворота являють собою дві стулки, закріплені до стовпів отвору за допомогою трьох секційних петель. Стулки воріт складаються з рам, зібраних з алюмінієвих профілів, в яких встановлено заповнення. Заповнення може розташовуватися як всередині рами (вбудований тип монтажу), так і зовні (накладної тип монтажу).

За бажанням замовника можна виготовити полотно орних воріт із суцільним, розрідженим або комбінованим заповненням. Заповнення можна встановити горизонтально або вертикально. Для забезпечення додаткової жорсткості і можливості подальшої автоматизації встановлюється профіль імпоста, який входить в стандартну комплектацію.

Відкатні ворота

Ворота для дачі, будинки і промислових об'єктів. Дуже популярний вибір для будинків, де є достатньо місця для руху воріт.

Відкатні ворота можуть бути як самонесучими, так і відкочуються по рейках. Звичайно, є можливість дистанційного керування воротами, а також підключення відкатних та гаражних воріт до одного пульта управління. Відкатні ворота являють собою самостійною каркасною, в якій алюмінієва рама воріт із заповненням переміщається по роликовим опорам, встановленим на фундаменті поза зоною проїзду воріт (за прорізом). Безшумність роботи розсувних воріт забезпечується за рахунок використання опор з роликами з стеклонаполненного поліаміду і нейлонової зубчастої рейки.

Відкатні (зсувні, розсувні) ворота - візитна картка будь-якого сучасного котеджу.

Стильні, ошатні і надійні відкатні ворота, керовані автоматикою, є справжнім архітектурним прикрасою будинку, налаштовують на позитив і викликають повагу до господарів.

Вгору