ПВХ

Металопластикові вікна

Ви вирішили придбати вікна, але важко вибрати серед існуючого асортименту?

 На віконному ринку так багато пропозицій, реклам і дуже важко розібратися, що якісно, а що підходить по функціональності. Ми спробуємо допомогти Вам з цим. Адже кожне приміщення вимагає індивідуального підходу в підборі віконних конструкцій. В одному випадку потрібно просто якісне "тепле" вікно, в іншому, з великим панорамним і теплим склопакетом, а в третьому, необхідно досягти максимум безпеки. Важливо врахувати також поєднання дизайну з практичністю і функціональністю.
chto_takoe_kachestvennoe_okno

Вікна ПВХ компанії ArtNika – це тільки орігінільние і екологічно чисті матеріали! Профільні системи з Німеччини, фурнітура WH і Maco (Німеччина), замкнутий армування "квадрат", енергоефективні склопакети з гарантією 15 років, величезний вибір форм, фактур і забарвлень.

Основні переваги металопластикових вікон (ПВХ):

Повна герметичність: Ви зможете знизити рівень шуму в квартирі і заощадити в зимовий період на опаленні: високі тепло- і звукоізоляційні властивості вікон здатні захистити Ваше приміщення від шуму вулиці і зберегти тепло в будинку.

Надійні комплектуючі: Пластикові вікна легко відкриваються і закриваються в будь-який час року: використовуємо якісну антивандальную фурнітуру європейських виробників, яка забезпечує щільність притиску вікна і плавність роботи без заїдання деталей.

Міцна конструкція: Ви зможете насолоджуватися теплом і затишком в будинку без ризику зносу понад 50 років: вікна виготовляються з міцного профілю класу А, мають більш посилені кутові з'єднання і кращу формостійкість, ніж вікна з дешевого профілю класу B.

Простота догляду: Ви назавжди забудете про утеплення, фарбування та інший догляд за вікнами: достатньо 1-2 рази на рік мити пластикові вікна мильним розчином і змащувати рухомі елементи фурнітури, щоб зберегти привабливий зовнішній вигляд вікон.

Безмежні можливості: Ви зможете підкреслити стиль і вишуканість Вашого будинку: виготовляємо вікна будь-якої форми, від прямокутної і арочної до трикутної, трапецієподібної і круглої форми, в більш ніж 40 колірних відтінках, з огляду на Ваші побажання і бюджет.

СОРТУВАТИ ЗА: НАПРЯМОК:
Завантажити ще
Вгору