Євробрус

Вікна з дерева

У всьому світі багато споживачів вже віддали данину захопленню пластиком з алюмінієм і потягнулися до єства - дерев'яних вікон

 Але не тим, що продувається всіма вітрами, з невиразним дизайном, дешевої фурнітурою і резонуючими в унісон з вуличним гамором стеклами, які встановлені в більшості типових багатоповерхівок, а до вікон з дерева нового покоління.
Вони поєднують в собі природні якості деревини, такі як декоративність, теплоємність і природність. Сучасні ж технології виготовлення забезпечують вікнам відмінні експлуатаційні якості і довговічність.
Всі вікна з дерев'яного бруса характеризуються відсутністю електростатичного заряду і, отже, не володіють такою привабливістю для пилу, як вироби з синтетики.
При пожежі дерево не виділяє отруйних газів, і, більш того, вікна, засклені вогнетривким склом, здатні протягом 1,5 годин стримувати поширення пожежі, що досягається спеціальними покриттями і просоченням
Питання з фарбуванням не стануть в доступному для огляду майбутньому каменем спотикання, якщо захистити зовнішню поверхню алюмінієвими профілями з порошковим покриттям. Це можна зробити як відразу, так і після закінчення деякого терміну експлуатації. В якості альтернативи виступає фарбування із застосуванням систем SIKKENS і ADLER, здатне не втрачати своєї привабливості понад 20 років без профілактичного ремонту. При цьому доступна будь-яка кольорова гама, включаючи можливість імітації будь-якої породи деревини; а покриття служить додатковою гарантією пожежобезпеки, відсутність цвілі і гнилі.

Основні переваги вікон з дерев'яного бруса:

Довговічність:  один з головних козирів дерев'яних рам і стулок. 20-30 років - це просто дитячий вік для якісно виготовленого і встановленого вікна з деревини. Воно готове служити власникам при правильному використанні, як мінімум, років 50.

Екологічність: Дерево - натуральний екологічно чистий матеріал. При зборі вироби деревина просочується спеціальним екологічним і нешкідливим розчином, який запобігає її передчасному старінню та псуванню. Готові вироби покриваються, при використанні сучасних технологій, лаками на водній основі, які не виділяють шкідливих випарів і не перешкоджають повітрообміну. Тому дерево у вікнах залишається натуральним і екологічно чистим.

Теплоізоляція: Деревина є кращим теплоізолятором. Теплопровідність дерева в два рази нижче, ніж у металопластику. Низький рівень теплопровідності виключає утворення термомостов в віконних рамах і, як наслідок, утворення конденсату і на 23-28% зменшує витрати на обігрів приміщень.

Обмін повітря: Деревина підтримує постійний обмін повітря і вологи, нормалізує кількість кисню в приміщенні. Дерев'яні рами «дихають», підтримуючи природній рівень вологості. Обмін повітря проходить через мікроскопічні пори живої дерев'яної структури, яка позитивно впливає на мікроклімат в приміщенні навіть при закритих вікнах.

Шумоізоляція: Дерев'яні євровікна, виготовлені за сучасною технологією, мають підвищену шумоізоляцію за рахунок стійкості деревини до передачі шкідливих вібрацій, виникнення резонансних явищ, а також за рахунок використання одне і двокамерних склопакетів. Це мінімізує шкідливі впливи зовнішнього середовища на здоров'я людини.

Виготовляються вікна з таких видів деревини:

ДУБ - має чудову текстуру в розрізі і високі показники міцності, крім цього водовпітивающіе властивості деревини є найоптимальнішими для цієї продукції, що робить вироби з дуба надзвичайно надійними і естетично привабливими;

СОСНА - оптимальне для нашого клімату дерево - недороге і в міру смолиста, тобто дуже стійке до гниття, тому є найпопулярнішим матеріалом для виготовлення столярних виробів;

МОДРИНА - з естетики листяна деревина стоїть в одному ряду з деревиною дуба і ясена. Технічні характеристики сибірської модрини неперевершені - при твердості дуба вона більш стійка до атмосферного впливу і перепадів температури.

Ми можемо зробити вікна будь-якої форми (трикутник, трапеція, півколо, коло), розмірів і кольорів.

СОРТУВАТИ ЗА: НАПРЯМОК:
Завантажити ще
Вгору