BSL блокуючий замок для вікна для дитячої безпеки

BSL блокуючий замок потрібен для обмеження відкриття вікна (для безпеки дітей, літніх людей та. Т.д.).

Блокує поворотну функцію вікна, відкидні при цьому залишає активної в режимі провітрювання.

Несе додатковий захист від несанкціонованого доступу в приміщення. Блокуючий замок має естетичний зовнішній вигляд, презентабельну упаковку і чудову якість.

BSL ORIGINAL – суцільнометалевий. У комплекті до кожного замку йде 2 фірмових ключа (один ключ підходить для всіх замків), чотири 45-х самореза з буром, грифель для розмітки, інструкція по монтажу.

BSL SASH PRIME – суцільнометалевий. У комплекті до кожного замку йде 2 фірмових ключа (один ключ підходить для всіх замків), чотири 38-х самореза з буром, чотири заглушки, а також 3 підкладки (1 шт – 2 мл, 2 шт по 5 мл.). Встановлюється на будь-яку сторону рами.

BSL CABLE PRIME – суцільнометалевий. У комплекті до кожного замку йде 2 фірмових ключа (один ключ підходить для всіх замків), восьми 38-х самореза з буром, вісім заглушок, а також трос. Довжина троса 200 мм, відкривання вікна обмежена 10-15 см. Підходить для орних, слайдерного, розсувних, мансардних вікон та ін. Система закриття без ключа, для відкриття потрібен ключ Встановлюється на будь-яку сторону рами.

BSL SASH OPTIMA – суцільнометалевий. У комплекті чотири 38-х самореза з буром, чотири заглушки, а також 3 підкладки (1 шт – 2 мл, 2 шт по 5 мл). Гарантія на виріб становить 5 років.

Подробнее…

Цей запис доступний на мовах: ukUkrainianruRussian

  • BSL ORIGINAL89 грн
  • BSL SASH PRIME4,81 у. о.=136,12 грн
  • BSL CABLE PRIM6,43 у.о.=181,96 грн
  • CATEGORY ,
  • TAGS