Як вибрати потрібний варіант дверей, врахувати всі нюанси і при цьому зберегти свій бюджет?
Звертайтеся до нас! Адже основними перевагами наших дверей є:

  • безпеку вхідних дверей від швидкого злому (адже кожна додаткова секунда для зловмисників - це провал);
  • збереження тепла і комфорту (навіть заможний власник задумається над розумною економією);
  • величезний асортимент дизайнерських рішень;
  • довгий термін служби;
  • пост договірне обслуговування.

Ви можете зробити попередній вибір дверей самі за допомогою пари наших підказок нижче. Але найкращим варіантом буде - звернутися до фахівця нашої компанії, який постарається задовольнити ваші потреби у виборі дверей використовуючи свої професійні знання, а так само досвід, набутий за роки роботи в цій сфері.

Пропонуємо три категорії дверей:

Вхідні двері

Двері з якісного матеріалу: ПВХ (Німеччини та України), євробруса (нова технологія для міцних і довговічних дверей з дерева), алюмінію (самий практичний варіант для «прохідних» будівель типу магазинів, аптек, офісів, виробництв і т.п.

Міжкімнатні двері

Підбираємо варіанти під різний дизайн і функціональність. Величезний вибір форм, фактур і забарвлень. Всі моделі на дерев'яній каркасній основі, або ж з цілісного масиву. Також можливе виготовлення з ПВХ і євробруса.

Броньовані двері

Під поняттям «броньовані двері» маються на увазі металеві двері, декоровані накладками з різьбленням, різьбленими порталами, вітражами і кованими виробами під замовлення.

І так, які основні критерії у виборі вхідних дверей?

Як не дивно, колір. Колір майбутніх вхідних дверей повинен поєднуватися: або з кольором даху будинку (в разі невисокого приватного будинку), або з кольором вікон, або повинен відповідати дизайнерським проектом архітектора. Але треба врахувати, що білий варіант дешевше за винятком «броньованої» металевих дверей.

Розмір. Якщо отвір вже готовий, то це питання відпадає. Якщо ж можна ще вплинути на розмір вхідних дверей, то слід врахувати всі практичні функції вхідних дверей (наприклад, габарити мешканців по зростанню, чи є додатковий варіант для занесення в будинок великогабаритної начиння). При цьому треба знати деякі особливості конструювання євро дверей з ПВХ, бруса, метала і алюмінію. Тому що є певні обмеження до габариту дверей, пов'язані з можливістю фурнітури. Рекомендуємо максимальну величину робочої відкривається частини 900мм (по ширині) і 2250мм (по висоті).

Заповнення. Вітраж або скло. Ступінь змісту в дверях скляних світлопрозорих елементів (кількість, величина) залежить від денного освітлення коридору або передпокою, від антівзломних властивостей і від декору. Чим більше дрібних стекол площею <0,4 м кв, тим дорожче буде двері. Використовуйте при виборі найбільш популярні види візерунків стекол, так як в разі потреби їх простіше замінити. (Рідкісні візерунки випускають ексклюзивними партіями і через рік-два їх важко, а часом неможливо знайти і замінити на такі ж).

Матеріал, з якого будуть виготовлені вхідні двері. ПВХ (металопластикові, пластикові двері з високоякісного екологічно чистого матеріалу провідних виробників Німеччини) (посилання на сторінку «двері ПВХ»), євробрус (дерев'яні двері з сучасного міцного і довго службовця природного матеріалу різних порід дерев, склеєної їх 3-х і 4-х куль масиву деревини по різному напрямку волокон) (посилання на сторінку «двері євробрус»), алюміній «теплий» або «холодний» (самий практичний варіант для «прохідних» будівель типу магазинів, аптек, офісів, виробництв тощо.) ( посилання на країн Іцу «двері алюмінієві»), дерев'яні двері з масиву дерева (внутрішні вхідні двері, «бояться» атмосферного впливу) а так же, так звані, «броньовані двері» (витримують постріли з малокаліберної зброї і неабияк псують нерви і плани багатьом зловмисникам, вимагають обов'язкової наявності навісного ганку для захисту від прямого попадання опадів і сонця) (посилання на абзац «вхідні двері з МДФ» розділу «двері МДФ»).

Призначення дверей. Цей критерій важливий для вибору оптимального варіанту фурнітури і замків відповідно навантаженні. Наприклад, житловий будинок, магазин, тераса, гараж і т.п. Необхідно врахувати бажану тепло-, звуко- і пароізоляцію, момент примусового або небажаного закривання (доводчик або стопорная ніжка), форму ручки для комфортного користування, алюмінієвий низький або теплий поріг і т. П.

Дизайн. Від цього параметра можуть залежати багато, перераховані вище критерії вибору. Тут бажано не поспішати, рекомендуємо обміркувати всі «за» і «проти» до остаточного рішення. А краще підібрати кілька вподобаних варіантів і звернутися за безкоштовним радою до наші професіоналам.

Відкривання. Важливо продумати як буде відкриватися двері - назовні або в будинок і якою рукою (правою чи лівою). Продумайте, де буде стояти меблі, вішалка для одягу і т.п., щоб не заважало відкриванню дверей. У Європі більшість дверей відкриваються всередину приміщення за принципом - щоб легше рятувальним службам було проникнути в приміщення в разі пожежі або іншої біди. А у нас на Україні, більшість вхідних дверей відкривається назовні за принципом - щоб легше відкрити двері паніки натовпом в разі біди. Вибирати тільки Вам, шановні клієнти.

 

Завантажити ще
Вгору