ArtNika Slide

Панорамні скляні системи

Ексклюзивність та функціональність

Увага! Вигідна пропозиція!

Арт-Ника

Арт-Ніка

Гармонія якості та комфорту

Професійний підхід та зважене рішення

Естетика і зручність

Розширюємо межі Ваших можливостей

Важливим пріоритетом нашої компанії є

ЯКІСТЬ

Ми працюємо тільки з якісними матеріалами

Попередній
Наступний

Арт-Ніка

Ми допоможемо зберегти тепло і затишок у Вашому домі навіть у найлютіші морози.

Ви можете на нас покластися

Доставка точно в срок

Ми доставляємо замовлення в обумовлений термін з точністю до хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 20:00

Всі наші клієнти можуть в будь-який момент зв'язатися з нами, зателефонувавши нам.

Короткі терміни виготовлення

Навіть в сезон, більшість комплектуючих ми тримаємо на складі. Це означає, що ми можемо виготовити Ваші вікна в найкоротші терміни.

НАШІ ОСНОВНІ ТОВАРИ

У нас величезний вибір фактур і комплектуючих: металопластикові, дерев'яні, алюмінієві та гібридні. Хочете дізнатися про них докладніше?
Головний елемент декору інтер'єру - двері. Ми допоможемо підібрати потрібний варіант дверей, врахувати всі нюанси і при цьому не вийти за рамки бюджету.
Найсвіжіші новинки зі скління панорамних прорізів Ви можете знайти у нас. Варіантів надійних розсувних систем багато. Вибирайте!
Шукаєте ворота для Вашого гаража або для в'їзду у двір? Потрібні ролети хорошої якості або автоматика для воріт? Тоді Вам сюди ...

Нас вибирають, тому що у нас

Високий професіоналізм

Наші співробітники - дипломовані фахівці, які щорічно проходять атестацію кваліфікації і регулярно підвищують рівень кваліфікації відповідно до появи нових тенденцій і технологій в сфері віконного і дверного ринку.

Гарантія якості

Висока якість продукції відповідає всім світовим вимогам і екологічним стандартам. Ексклюзивні умови співпраці з найбільшими виробниками дають нам можливість найбільш вигідного для Вас цінової пропозиції.

Широкий асортимент товарів

Вироби, які ми пропонуємо виготовлені з якісних матеріалів провідних європейських компаній Німеччини, Австрії та інших технологічно розвинених країн. Оригінальність сировини підтверджена сертифікатами України і міжнародними сертифікатами якості.

Відповідальність перед клієнтом

Повна законність і прозорість угод. Обов'язкове постдоговірне гарантійне обслуговування. Дотримання, як конфіденційної інформації клієнта, так і комерційних таємниць партнерів. Індивідуальний підхід до виконання найсміливіших дизайнерських рішень.

Відгуки наших клієнтів

Наші партнери

Вгору